Onze modulaire lineaire unit LTC is deze keer toegepast in een machine voor de foodsector. De machine zorgt voor transport en plaatsing van zandkoekjes, boterkoekdeeg en traktaties voor huisdieren. De LTC van Almotion zorgt ervoor dat de lopende band met koekjesdeeg snel naar achteren wordt getrokken zodat de koekjes in een bak vallen. De machine maakt een zeer hoge productoutput mogelijk met het behoud van een uiterst perfecte gewichtsnauwkeurigheid en ontwerpdetails.
Dit lineaire geleidingssysteem is zeer populair en kan in vele sectoren worden toegepast. Daarnaast is dit systeem in veel gevallen te combineren met andere systemen.
Recentelijk zijn onze LTC units in de volgende gebieden toegepast:
Én in nog veel meer toepassingen. Al meer dan 20 jaar worden de lineaire geleidingssystemen in vele sectoren toegepast voor lineaire geleiding. De belangrijkste kenmerken van deze unit zijn:
Wenst u meer informatie of advies over dit lineaire geleidingssysteem? Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.